Dnes otevřeno
  • po–ne 9:00–21:00

Informace o obchodě

Ať už módně rafinovaný, jednoduše slušivý nebo sportovně ležérní, ten kdo si rád pořídí nové kousky do svého šatníku, v Takko Fashion nemusí sahat hluboko do kapsy. U nás se celá rodina oblékne za příznivé ceny! S více než 1 600 pobočkami v tuzemsku i v zahraničí jsme považováni za jednoho z největších prodejců módy. 

U nás vždy najdete něco nového - od atraktivního kousku oblečení až po skvěle sladěný outfit. Naši pestrou nabídku zajišťujeme stálým dodáváním zboží do našich prodejen a pravidelným obměňováním módních témat. Vlastní designéři firmy Takko Fashion navrhují trendy módu pro dospělé i děti, pro volný čas a jiné příležitosti, na své si přijdou také zákaznice s konfekční velikostí XXL. Navrhována a kombinována jsou celá témata, která jsou pak v prodejnách nabízena v podobě kompletního outfitu. Velká část modelů se dováží přímo. Takto má Takko Fashion možnost vyrábět zboží za příznivé ceny, přizpůsobovat se trhu a rychle jednat. Provádění rozsáhlých testů kvality navíc zajišťuje její vysoké standardy, na které klade Takko Fashion u svých výrobků největší důraz. A výsledek? Kvalita za příznivou cenu.

Kromě atraktivní nabídky, vysoké kvality a příznivých cen přispívá k úspěchu firmy Takko Fashion v neposlední řadě také aktuální dispoziční uspořádání prodejen. Nový design obchodů splňuje díky prezentaci kompletních outfitů, přehlednému řešení uliček a moderním plakátům ty nejnovější standardy.