Futurum Hradec
Futurum Hradec

Oslavili jsme 22. narozeniny, ale dárky rozdáváme my Vám.

Velkokapacitní food court

Food court, jídelní či stravovací zóna. Několik výrazů, ale význam je stále stejný. Místo, kde uděláte radost svým hladovým žaludkům či zaženete chuť na něco dobrého.

Věděli jsme, že stávající prostory nebyly již reprezentativní a dostačující, a proto jsme se rozhodli celý foodcourt přemístit. Nově jej naleznete v horním patře našeho centra. Rozšířili jsme možnost výběru na 9 restaurací a posadit se u nás může až 250 osob. Mysleli jsme i na naše nejmenší, pro které máme připraven dětský koutek s mikrovlnou troubou, dětskými židličkami a herními prvky. A vlastně celý prostor dostal nový kabát - spoustu zeleně a pohodlnější sezení rozčleněné do několika zón pro Vaše větší soukromí. Velkou radost máme z naší „džungle“ uprostřed a dvou živých stěn.

Restaurace po rekonstrukci
Restaurace před rekonstrukcí

Moderní a prostorné
toalety v obou patrech

Co si budeme povídat, musíme tam všichni. A když už tam musíme, tak ať je to tam hezké, moderní, voňavé a pohodlné. Zákaznické toalety v obou patrech prošly rekonstrukcí, a ne malou. Přibylo několik toalet, dámské i pánské toalety obsahují rodinné kabinky a modernizací prošly i toalety pro hendikepované. Nezapomněli jsme ani na naše nejmenší, kdy v obou patrech naleznete přebalovnu s toaletou a kojícím křeslem.

Toalety Futurum Hradec
Dámské toalety Futurum Hradec
Restaurace před rekonstrukcí
Restaurace po rekonstrukci
Restaurace po rekonstrukci
Restaurace před rekonstrukcí

Ve Futuru to frčí

Řeč je o nově otevřených eskalátorech z 1. patra za kavárnou Starbucks k hypermarketu Tesco a nákupy jsou pro vás ještě pohodlnější. Díky tomu vznikl i nový prostor, který jsme využili pro nové prodejny. Máme velkou radost, že se nám povedl otevřít i nový průchod k parkovišti na střeše, ke kterému vede z přízemí také výtah.

Eskalátory Futurum Hradec

Naše nové prodejny

Dále jsme pro vás zvelebili oblíbené prodejny, třeba obchod Tchibo, Grand Optical nebo New Yorker.

Velké popularitě se těší novější prodejny CityZen, Rituals, Guess, iSetos, Jolleo snubní prsteny, Chai Time, Smarty, Expres opravy, Pekárna v mouce anebo Astor Alarm. Nový kabátek zdobí i obchod Datart, Terranova či prodejna IQOS.

A moc se těšíme na to, co přijde dál! Vaše Futurum...

Prodejny Futurum Hradec
Prodejny Futurum Hradec