Futurum Hradec
Futurum Hradec

Oslavili jsme 22. narozeniny, ale dárky rozdáváme my Vám.

Velkokapacitní food court

Food court, jídelní či stravovací zóna. Několik výrazů, ale význam je stále stejný. Místo, kde uděláte radost svým hladovým žaludkům či zaženete chuť na něco dobrého.

Věděli jsme, že stávající prostory nebyly již reprezentativní a dostačující, a proto jsme se rozhodli celý foodcourt přemístit. Nově jej naleznete v horním patře našeho centra. Rozšířili jsme možnost výběru na 9 restaurací a posadit se u nás může až 250 osob. Mysleli jsme i na naše nejmenší, pro které máme připraven dětský koutek s mikrovlnou troubou, dětskými židličkami a herními prvky. A vlastně celý prostor dostal nový kabát - spoustu zeleně a pohodlnější sezení rozčleněné do několika zón pro Vaše větší soukromí. Velkou radost máme z naší „džungle“ uprostřed a dvou živých stěn.

Restaurace po rekonstrukci
Restaurace před rekonstrukcí

Moderní a prostorné
toalety v obou patrech

Co si budeme povídat, musíme tam všichni. A když už tam musíme, tak ať je to tam hezké, moderní, voňavé a pohodlné. Zákaznické toalety v obou patrech prošly rekonstrukcí, a ne malou. Přibylo několik toalet, dámské i pánské toalety obsahují rodinné kabinky a modernizací prošly i toalety pro hendikepované. Nezapomněli jsme ani na naše nejmenší, kdy v obou patrech naleznete přebalovnu s toaletou a kojícím křeslem.

Toalety Futurum Hradec
Dámské toalety Futurum Hradec
Restaurace před rekonstrukcí
Restaurace po rekonstrukci
Restaurace po rekonstrukci
Restaurace před rekonstrukcí

Ve Futuru to bude jízda

Již na podzim se to s námi poveze. Řeč je o eskalátorech z 1. patra za kavárnou Starbucks k hypermarketu Tesco. Díky tomu pro Vás nákupy budou ještě pohodlnější. A navíc vznikne nový prostor, který využijeme pro novou prodejnu a těšit se můžete i na nový průchod k parkovišti na střeše.

Eskalátory Futurum Hradec

Naše nové prodejny

Těšte se na nové prodejny. Na podzim se otevřou brány oblíbeného Tchibo a Grand Optical a již brzy pro Vás rozšíříme i aktuální prodejnu New Yorker.

Není čas ztrácet čas, a proto jsme pro Vás nedávno otevřeli nové prodejny Rituals, Guess, Jolleo snubní prsteny, Chai Time, Smarty, Expres opravy, Pekárnu v mouce anebo Astor Alarm. Z nového kabátku se navíc těší i Datart, Terranova či prodejna IQOS.

Prodejny Futurum Hradec
Prodejny Futurum Hradec