YANKEE CANDLE

0. Na plánku

Dnes otevřeno
  • po–ne 9:00–21:00

Informace o obchodě

Království vůní v přízemí obchodního centra Futurum nabízí na ploše 60 m2 nejširší výběr vonných svíček a interiérových vůní značek Yankee Candle, WoodWick a Millefiori. Prodejnu najdete snadno, když od hlavního vchodu zamíříte doleva kolem Datartu a H&M, bude po vaší pravé ruce. 

Yankee Candle je dnes již legendou, jde o nejprodávanější značku prémiových vonných svíček na světě a v České republice si získala desítky tisíc zanícených fanoušků, kteří oceňují široký výběr vůní, špičkovou kvalitu a intenzitu vůně. Sezónní kolekce a krásné doplňky, které přinášejí pravidelně mnoho novinek, podporují přitažlivost této značky a její schopnost učinit každý váš den hezčí. V nabídce jsou nejen vonné svíčky, ale také vosky, vonná stébla, vonné perly, vůně do zásuvky či vůně do auta.

Značka WoodWick přináší unikátní vonný zážitek díky speciálním dřevěným knotům, které mají vizuální i zvukový efekt praskajícího krbu. Široký plamen a příjemné praskání zaručují intimní atmosféru, podporující pocit relaxace a intimity. Intenzívní vůně, včetně jedinečných vonných kompozic tří vonných akordů v jedné svíčce v kolekci Trilogy, potvrzují jedinečnost této značky. Krásný design, umělecky ztvárněné dózy a limitované sezónní kolekce obalů činí ze svíček efektní interiérový doplněk. V nabídce jsou také vosky a vonná stébla.

Italské Millefiori je expertem na luxusní parfémy s italskou elegancí. Nabízí škálu vytříbených interiérových vůní v provedeních, jaká si jen dovedete představit. Od vonných stébel v mnoha designech, přes vonné esence po širokou nabídku oblíbených vůní do auta. Prodáváme také náhradní vonné náplně, které vonný zážitek díky příznivé ceně přiblíží komukoli. Misí této značky je dodat prostředí, které Vás obklopuje, nezaměnitelný styl a pomoci vám najít a podpořit náladu, ve které se cítíte uvolnění a sami sebou.