KFC Futurum HK hledá nové parťáky do týmu!

Popis pozice

Hledáme nové parťáky na plný i částečný úvazek na pozice Pokladní (Obsluha Hostů), Kuchyň a Servis (příprava produktů).

Sháníš dlouhodobou brigádu s možností plánování směn či práci na plný úvazek? Jsi neustále pozitivní a máš týmového ducha? Rád poznáváš nové lidi? Přidej se do našeho týmu! Žádné zkušenosti v oboru nepožadujeme, vše Tě důkladně naučíme. Nastoupit můžeš ihned nebo dle dohody.

Co nabízíme?

  • mzda  až 130 kč/hod
  • rozdělování spropitného dle počtu odpracovaných hodin
  • možnost kariérního růstu
  • příplatky za práci o víkendech, v noci a o svátcích
  • placené přesčasy
  • pravidelné navyšování platu
  • zvýhodněné stravování
  • zaměstnanecké slevy a benefity
  • flexibilitu v rámci plánování směn
  • team buildingové akce
  • Smlouva na dobu neurčitou

Co požadujeme?

  • pozitivní přístup
  • zaměření na Hosty
  • týmového ducha
  • chuť učit se novým věcem

Pokud Tě tato nabídka oslovila, tak neváhej a zašli nám svůj životopis na kfcfuturumhradec@amrest.eu . Budeme se těšit!