Zástupce/-yni vedoucího prodejny - Plný úvazek

NEW YORKER

E-mail: kariera@newyorker.de

Popis pozice

Do naší prodejny New Yorker hledáme zástupce/-yni vedoucího prodejny

Vaší pracovní náplní bude:

  • Mít spoluodpovědnost za chod a výsledky prodejny
  • Být pravou rukou vedoucího prodejny a zastupovat jej v případě jeho nepřítomnosti
  • Vést a motivovat náš tým zaměstnanců
  • Komunikovat se zákazníky
  • Starat se o zpracování zboží a jeho prezentaci
  • Různé administrativní činnosti

Požadujeme:

  • Zkušenosti s prodejem / vedením zaměstnanců
  • Dobré organizační dovednosti
  • Angažovanost a vysoké pracovní nasazení
  • Příjemné vystupování a dobré komunikační schopnosti
  • Odpovědnost, spolehlivost a flexibilitu
  • Zkušenost na podobné pozici velkou výhodou

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v oblasti módy
  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Zapracování a další vzdělávání v oblasti prodeje a módních trendů
  • Možnost kariérního růstu
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Širokou nabídku benefitů: až 100% příplatek za víkendové směny, stravenky, zaměstnanecká slevu, prémie z obratu, 13. plat, dovolená navíc

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis na adresu kariera@newyorker.de, do předmětu uveďte: Zástupce NY. Těšíme se na odpovědi! :)