VÝSTAVA MOJE TĚLO

Výstava Moje tělo poprvé v ČR! Poznejte srdce, mozek, plíce nebo střeva díky interaktivním exponátům v nadživotní velikosti. Prohlídky začínají v pátek 18. ledna!

Na sedmi výukových stanovištích se bude možné ponořit do tajů trávícího traktu, přijít na kloub pohybové soustavě nebo si posvítit na mozek.

Prohlídka probíhá formou exkurzí trvajících cirka 40 minut. Ve všední dny začínají v 8:00, o víkendu v 10:00 a následně vždy v celou. Výstava je vhodná pro děti od 4 do 11 let. Prohlídka je komentovaná, na závěr získají malí účastnici a účastnice diplom a mohou si odnést fotografii z tematického fotokoutku.

Chcete si rezervovat prohlídku? Vítáme základní školy, mateřské školky i skupinky či jednotlivce z řad veřejnosti. Vyberte a rezervujte si váš termín ZDE. Rezervaci lze provést i přímo na místě.

V případě dotazů k prohlídkám či rezervacím se neváhejte obrátit na pořadatele na emailu mojetelo@faloevents.cz nebo telefonicky +420 777 542 698.

Vstupem do Obchodního centra Futurum Hradec Králové prosím vezměte na vědomí, že z výstavy Moje tělo budou společností MB Futurum HK s.r.o., IČO: 04575342, se sídlem Vladislavova 1390/17, Praha – Nové Město pořizovány obrazové záznamy, které mohou být využity pro prezentaci akce. Politiku ochrany osobních údajů ve skupině CPI naleznete zde.