UVAŘENO

Otevřeli jsme pro Vás nový velkokapacitní food court v horním patře.

Můžete si vybrat z mnoha dobrot, a aby bylo Vaše rozhodování jednodušší, představujeme Vám všechny kuchyně, které u nás naleznete.

V rámci nového food courtu se můžete těšit na 9 různorodých kuchyní. Některé znáte, jiné budou u novinkou.

Mc Donalds – americký fastfood, pro které jsou typické hamburgery a křupavé hranolky. První restaurace byla založena roku 1940 v Kalifornii. 20.3. 1992 otevřena první restaurace v Česku ve Vodičkově ulici.

KFC – americký koncept restaurace, kde naleznete kuře na milion způsobů. První restaurace byla otevřena 1930 u čerpací stanice v Kentucky. V roce 1994 vstupuje na český trh.

Bageterie Boulevard - nabízí různé bagety saláty, polévky. Jedná se o český koncept založený v8.3.2003. Nyní má přes 50 restaurací především ve střední Evropě, ale také na Středním Východě.

UGO – koncept nabízející ovocné a zeleninové šťávy včetně polévek a zdravých jídel. Založeno roku 2005 manželi Farníkovými v České republice.

Sakuras – specializuje se na asijskou kuchyni s důrazem na japonské sushi ve všech podobách. Nově nabízí running sushi, které se těší stále větší oblibě.

Pai Thai - představuje nový koncept thajské kuchyně. Našim zákazníkům nabízí autentický zážitek a kvalitní čerstvé suroviny, které používá pro přípravu pokrmů.

Satyam – nabízí rozmanitou škálu tradičních indických pokrmů. Můžete ochutnat to nejlepší z indické kuchyně od pálivého Vindaloo, přes proslulé Butter chicken, klasické indické Thali, až po širokou nabídku vegetariánských jídel.

Han food - Korejsko-vietnamský gourmet fast food nabízející kombinace netradičních chutí. Jedním z typických pokrmů je Kimchi. 

Wrap n Roll - asijský street food podle tradičních rodinných receptur. Z čerstvých surovin, bez zbytečných dochucovadel a glutamátů.

Přejeme dobrou chuť!wink