SUPER VÍKENDY

Říkali jste si, kdy přijdou Super soboty?!? Jsou tady a s nimi 1 000 000 Kč! A protože letos Futurum slaví 20 let od zahájení provozu, dvojkou vynásobíme i loterii a jubileum oslavíme Super víkendy

To znamená dvojitou dávku výher za víkend, dvojnásobnou šanci na výhru a tím pádem větší pravděpodobnost zisku hlavní ceny! S ohledem na aktuálně platný nouzový stav posouváme začátek soutěže. Startujeme tedy v sobotu 7. listopadu a celkem nás čeká 8 soutěžních dnů. Velké finále s losování hlavní výhry vypukne v neděli 29. listopadu. A co že je tou hlavní výhrou? Jeden či jedna z vás získá 100 000 Kč na další nákupy ve Futuru!

Každý soutěžní den budeme hrát o Futurum dárkové karty v hodnotě více než 100 000 Kč plus spoustu dalších hodnotných výher. 

Jak soutěžit:
1/ Nakoupit v jednom z více než stovky obchodů a restaurací v OC Futurum HK (vyjma hypermarketu Tesco).
2/ Přinést účtenky v celkové hodnotě alespoň 500 Kč, lze sčítat hodnoty až ze 3 účtenek (platí účtenky z data od 7. listopadu 2020 do 29. listopadu 2020 včetně).

  • Pokud bude součet 3 účtenek 500 Kč a více, soutěžící získá 1 los
  • Pokud bude součet 3 účtenek 1 001 Kč a více, soutěžící získá 2 losy
  • Pokud bude součet 3 účtenek 1 501 Kč a více, soutěžící získá 3 losy

3/ Registrovat se o soutěžní sobotě nebo neděli a zúčastnit se soutěže o hodnotné ceny - vyhrává úplně každý soutěžní los!
4/ Vhodit registrační kartu do soutěžního boxu a zařadit se do finálního slosování o dárkové karty v hodnotě 100 000 Kč na další nákupy.

Stánek Super víkendů, kde bude možné u obsluhy registrovat účtenky, bude v provozu vždy od 10:00 do 18:00, nebo do vydání losů. Jedna osoba se může v daný soutěžní den zúčastnit pouze jednou. Celkem tedy 8x za dobu akce. Úplné znění pravidel soutěže zveřejníme brzy.

Nezapomeňte, každý nákup se počítá! :)

Pravidelné info a aktuality sledujte v oficiální události na Facebooku

___________________________________________________

Vstupem do Obchodního centra Futurum Hradec Králové prosím vezměte na vědomí, že z akce Super víkendy budou společností Futurum HK Shopping , s.r.o. IČ: 06676499, se sídlem Vladislavova 1390/17, Praha – Nové Město pořizovány obrazové záznamy, které mohou být využity pro prezentaci akce. Politiku ochrany osobních údajů ve skupině CPI naleznete zde.