STREETMANIA 2019

Streetmania, prestižní akce oblíbené taneční skupiny T-BASS, se uskuteční v sobotu 21.9. opět na střeše centra.  A těšit se můžete i na exkluzivní hosty! 

Streetmania je show taneční skupiny T-BASS a jejích hvězdných hostů, kde uvidíte práci všech složek skupiny od nejmenších dětí až po mistry České republiky ve street dance choreografiích.

Letošní jubilejní ročník, v pořadí již 20., vedle pořádné porce tance a zejména street dance přinese i top účinkující. V rámci se programu vystoupí Sharlota (rapperka a moderátorka), Veronika Spurná (Jůtuberka a zpěvačka) nebo Timmy White (hvězda Tik Toku, hudební objev roku hudebních cen rádia Evropa 2) a moderátorského žezla se ujme Ondra Vodný aka Ondray z Evropy 2.

Novinky, podrobnosti a program sledujte v oficiální události na Facebooku ZDE.

__________________________________________________

Vstupem do Obchodního centra Futurum Hradec Králové prosím vezměte na vědomí, že z akce Streetmania 2019 budou společností Futurum HK Shopping, s.r.o. IČ: 06676499, se sídlem Vladislavova 1390/17, Praha – Nové Město pořizovány obrazové záznamy, které mohou být využity pro prezentaci akce. Politiku ochrany osobních údajů ve skupině CPI naleznete zde.