Stabilní práce (plný úvazek) McDonald´s OC Futurum - Plný úvazek

McDONALD'S Vojtěch Kolmistr

E-mail: rest64@cz.mcd.com

Popis pozice

KOHO HLEDÁME?

Práce u nás je vhodná i pro studenty a maminky s dětmi, protože je možné přizpůsobit pracovní dobu jejich specifickým potřebám.
Požadujeme ranní, odpolední směny (dle domluvy).
Hlavní náplní práce je příprava jídla, ale stejně důležité je usmívat se na zákazníky za pokladnou a také se starat o čistotu a vzhled restaurace.

CO NABÍZÍME?
- 110,- Kč / hod. - 15 Kč / hod. na údržbu uniformy - Variabilní složka k platu: -> po 3 měsících 5Kč / hod. -> po roce 7Kč / hod. -> po 2 letech 10Kč/ hod. - možnost osobního ohodnocení až 30Kč/hod. - příplatky: -> 10% víkend -> 30% noční -> 100% svátek - jistá výplata vždy do 10. následujícího měsíce - 50% slevu na stravování do výše 170Kč za směnu a nápoje zcela zdarma - BENEFIT KARTA po 4. měsících u společnosti, se kterou získáš slevy jak u nás v McDonald´s, tak u všech našich partnerů (Rossmann, DATART, Blue Style, RYOR, O2 Family, atd.) - fajn práci u zaměstnavatele, který s tebou počítá dlouhodobě - uvolněnou atmosféru, skvělou partu lidí a zábavu na pracovišti - flexibilní plánování směn, které si můžeš přizpůsobit ke svému času

CO OČEKÁVÁME:
- flexibilitu a přizpůsobivost - chuť učit se novým věcem a zodpovědnost - v práci je pro tebe důležitý tým, kde se z kolegů stávají přátelé - kooperaci a komunikaci s kolegy v provozu - snahu dosáhnout zadaných cílů
Těšíme se, že nám o sobě dáš vědět odpovědí na tento inzerát.