ROZPUMPUJEME VÁNOCE

Stihli jste se už zamyslet, co k Vánocům? Pro blízké, ale třeba i pro sebe? A víte, co vždy zaručeně potěší? Pomoc těm, kdo ji potřebují a také ji ocení. Přijďte si k nám na tuto možnost posvítit ve středu 13.11. Předvánoční čas bude již tradičně věnovaný pomoci. Nejen že proběhne slavnostní rozsvícení vánočního stromu a výzdoby, ale odpoledne bude věnované dětem, které bojují se syndromem krátkého střeva. Rozpumpujme předvánoční pomoc společně!

Akce Rozpumpujme Vánoce s charitativním přesahem bude zaměřená na osvětu a přiblížení syndromu krátkého střeva. Jedná se o stav spojený se ztrátou určité části střeva, kvůli které dochází k omezení vstřebávání živin či vitamínů. Jde bohužel o stav doživotní. Dozvíte se například, jak nemoc ovlivňuje každodenní život, jaké jsou možnosti vhodné výživy či prevence.

Jak můžete pomoci? Přijít, seznámit se s dětmi postiženými syndromem krátkého střeva, užít si předvánoční atmosféru a přispět. Třeba úsměvem či libovolnou částkou do sbírkové kasičky nebo na transparentní účet Fakultní nemocnice Hradec Králové. Finanční pomoc bude následně využita na zkvalitnění života nemocných dětí, nákup mobilní pumpy na tzv. parenterální výživu či potřebného zdravotnického materiálu. Charitativní sbírka i celá akce jsou organizovány pod hlavičkou studentské organizace IFMSA CZ HK a Fakultní nemocnice Hradec Králové.

Vrcholem středečního programu se v 17:00 stane rozsvícení vánočního stromu a výzdoby, včetně světelné projekce na fasádu centra. Tomu však budou předcházet hudební, taneční či divadelní show a vystoupení. Chybět nebudou ani hráči Mountfield HK - Rudolf Červený a Matěj Paulovič.

Od 15 do 18 hodin mohou děti navštívit Nemocnici pro medvídky, kde se díky plyšovému operabilnímu medvědovi budou moci hravou formou zbavit strachu z bílého pláště nebo zdobit perníčky. V rámci stanoviště Pro život budou probíhat kurzy první pomoci a dospělí si budou moci zdarma nechat změřit krevní tlak a tuk v těle.

______________________________

Vstupem do Obchodního centra Futurum Hradec Králové prosím vezměte na vědomí, že z akce Rozpumpujme Vánoce budou společností Futurum HK Shopping , s.r.o. IČ: 06676499, se sídlem Vladislavova 1390/17, Praha – Nové Město pořizovány obrazové záznamy, které mohou být využity pro prezentaci akce. Politiku ochrany osobních údajů ve skupině CPI naleznete zde.