ONA DNES 2021

S podzimem a blížící se zimou většina z nás zjistí, že zase nemá co na sebe. Kromě toho tu jsou za chvíli Vánoce a je potřeba začít shánět dárky pod stromeček. A chtělo by to také něco ke čtení nebo si zlepšit bydlení. Proč právě teď? Protože v pondělí 18. října startují tradiční Nákupy Ona Dnes.

 

Vydejte se po obchodech s kamarádkami nebo třeba s maminkou a užijte si společné vzrušení z nečekaných objevů nebo výhodných nákupů. Odpoledne či večer pak můžete zakončit třeba u kávy a dortíku.

Už v pondělí 18. října startují další podzimní Nákupy Ona Dnes, tak si do té doby promyslete, co všechno potřebujete. První várku slevových kuponů najdete už ve středu 13. října v aktuálním vydání lifestylového čtrnáctideníku Žena a život, tak se pro ni nezapomeňte stavit v trafice.

Letos bude tváří populární akce půvabná modelka a finalistka České Miss Veronika Kašáková (rozhovor s ní najdete v pondělí na stránkách tištěného časopisu Ona Dnes i na webu OnaDnes.cz).

Těšit se můžete celkem na 187 zajímavých slev ve výši až 50 procent. Vybírat bude opět možné z množství oblíbených značek, jako jsou například C&A, Astratex, Gap, Sephora, Slevomat, Datart, Eppi, Bonami, Styx, Timex a dalších.

Slevové kupony budou také tradičně součástí vydání deníku MF DNES v magazínu Ona DNES v pondělí 18. října, najdete je také ve čtvrtečním vydání MF DNES s magazínem DNES+TV s datem 21. října.

Od 19. října můžete mít slevové kupony k dispozici také přímo v mobilním telefonu, a to díky aplikaci Portmonka.