Už jste navštívili nový food court v horním patře hradeckého Futura? Je větší, příjemnější a zelenější – přesně tak, jak by food court vypadat měl. Vychutnat si nyní můžete dobroty z 15 restaurací a kaváren a posadí se u nás až 250 osob. Food court najdete hned u vstupu z 2. podlaží našeho krytého parkoviště. Parkování je v našem Futuru navíc zcela zdarma a bezbariérový vstup je samozřejmostí.

Víte o lepším místě, kde v Hradci pohodlně zaparkujete a máte na výběr z tolika chutí pod jednou střechou? Navíc si každý u stolu může vybrat pochoutku dle svého gusta.

Pro vaše nejmenší jsme připravili dětský koutek s mikrovlnou troubou, kde ohřejete svým ratolestem připravený pokrm. Navíc v koutku najdete i veselé dětské židličky a herní prvky.

U nás si vybere každý:

Bageterie Boulevard - Senzační zapečené i čerstvé bagety, saláty a patatas.

Han Food - Objevte korejsko-vietnamské poklady přímo u nás.  

KFC - Proklatě dobré všechno.

McDonald’s - Zlatá klasika pod žlutými obloučky.

Pai Thai - Ochutnejte to nejlepší z Thajska.

Sakuras - Když na running sushi, tak do Sakuras.

Satyam - Indie, která je mňam.

UGO - Zdraví na talíři i ve sklenici.

Wrap n’Roll - Tyto asijské chutě jsou hotový rock n’roll na jazyku!

Toužíte po objevení dalších chutí? Tak se zastavte třeba na kafíčko do Starbucks a dobroty z kvalitního čerstvého ovoce najdete ve Fruitisimo. V přízemí se linou lákavé vůně z restaurace Nok Nok a v mezipatře to voní kavárnou Nok Nok. Na nejlepší sladké bublinky můžete zajít do Chai Time.

Přejeme vám dobrou chuť!