DARUJTE DĚTEM ÚSMĚV 2019

Tradiční charitativní akce Darujte dětem úsměv pořádaná pod hlavičkou Hitrádia Černá Hora se uskuteční také letos! Po dobu dvou adventních týdnů u nás bude možné plnit vánoční přání dětí z dětských domovů a ústavů sociální péče v Královéhradeckém a Pardubickém kraji. Konkrétně z dětských domovů v Pardubicích, Dolním Lánově, Holicích, Potštejně a ústavů sociální péče v Kvasinách a Rychnově nad Kněžnou.

Slavnostní zahájení jubilejního 20. ročníku proběhlo v neděli 1. prosince v 10:00. Až do neděle 15. prosince bude možné ve stánku u hostesek vybírat a plnit přání každý všední den od 15:00 do 20:00. O víkendu od 10:00 do 20:00. Všechny dárky budou ještě před Štědrým dnem rozvezeny do jednotlivých dětských domovů a ústavů.

Vykouzleme dětem společně nejen úsměv, ale také veselejší Vánoce dle jejich přání!

______________________________

Vstupem do Obchodního centra Futurum Hradec Králové prosím vezměte na vědomí, že z akce Darujte dětem úsměv budou společností Futurum HK Shopping , s.r.o. IČ: 06676499, se sídlem Vladislavova 1390/17, Praha – Nové Město pořizovány obrazové záznamy, které mohou být využity pro prezentaci akce. Politiku ochrany osobních údajů ve skupině CPI naleznete zde.