DÁRKOVÉ KARTY

Nejste si 100% jistí výběrem vánočního dárku? Neznáte velikost, barva vás nepřesvědčila, netroufnete si vybrat vůni nebo jen chcete praktický dárek? Dárková karty v hodnotě 200 Kč, 500 Kč nebo 1 000 Kč dilema vyřeší za vás!

Dárkové karty platí v drtivé většině obchodů centra označených samolepkou ve výloze nebo na pokladně (vyjma hypermarketu Tesco a některých poskytovatelů služeb). Seznam prodejen, kde lze karty využít, najdete ZDEPlatnost dárkové karty je jeden rok od data vydání.

A protože zájem o dárkové karty každým rokem skokově roste, rozhodli jsme se posílit jejich prodej - nyní budou k dispozici jak v Tourist Centru, tak v dočasném prodejním stánku u food courtu. 

______________________________

Vstupem do Obchodního centra Futurum Hradec Králové prosím vezměte na vědomí, že z prodejního pointu dárkových karet budou společností Futurum HK Shopping , s.r.o. IČ: 06676499, se sídlem Vladislavova 1390/17, Praha – Nové Město pořizovány obrazové záznamy, které mohou být využity pro prezentaci akce. Politiku ochrany osobních údajů ve skupině CPI naleznete zde.