ADVENT & VÁNOCE 2018

Také letos vytvoříme tu pravou předvánoční atmosféru naplněnou společnou pomocí dětem, řemeslnými dílničkami, balením dárkům, odměňováním a společným očekáváním příchodu Vánoc! 

1/ Od 1. do 24. prosince vám zabalíme dárky zdarma. 

2/ V průběhu prvních tří adventních neděl (2. + 9. + 16. prosince) bude u nás možné zavítat na řemeslné tvoření a dílny pro děti zaměřené na tradiční výrobky. Tvořit se budou ozdoby ze slámy nebo z drátků, malovat skleněné koule, vyrábět františky nebo věštit z cínu. Provozní doba bude po všechny neděle od 14 do 18 hodin. 

3/ Od 2. prosince budeme společně pomáhat dětem z dětských domovů a ústavů sociální péče při již tradiční akci rádia Černá hora, Darujte dětem úsměv.

4/ Od 8. do 23. prosince bude v provozu denně dočasná šatna, kde pohodlně a zdarma odložíte kabáty a bundy. Kapacita je však omezena.

5/ Každou sobotu můžete i přes vánoční svátky soutěžit o automobil Volvo V40 v rámci loterie Super soboty

6/ V sobotu 8. prosince se můžete zapojit do workshopu zaměřeného na balení dárků. Tipy a triky pro balení dárků vám prozradíme mezi 11. a 17. hodinou. Děti budou vyrábět zdobené obálky, pro dospělé bude metou výroba čtyřoké mašle nebo kokardy.

7/ Ve středu 12. prosince nás čeká setkání a autogramiáda s hráči Mountfield HK