Kosmetička/kosmetická poradkyně - Plný úvazek

Popis pozice

Chcete pracovat v síti obchodů specializovaných na rostlinnou kosmetiku? Stabilní a úspěšná kosmetická firma hledá posily do svých týmů. Přidejte se k nám!

Hledáme vhodného kandidáta na pozici kosmetička/kosmetická poradkyně na hlavní pracovní poměr.

Náplň práce:

  • služby v salonu
  • poradenství a prodej zboží zákazníkům na prodejně
  • práce s pokladnou

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s maturitou obor kosmetička
  • komunikační schopnosti
  • velmi vstřícný a aktivní přístup k zákazníkům
  • velmi příjemné vystupování
  • pracovní zkušenosti v oboru výhodou, ale není podmínkou

Nabízíme

  • zaškolení a vzdělávání v oboru rostlinné kosmetiky Yves Rocher
  • slevy na produkty a kosmetické péče
  • práce v čistém a příjemném prostředí, firemní oděv
  • motivační odměny, bonusy
  • stravenky
  • práce na hlavní pracovní poměr
  • nástup po dohodě, možný také ihned

Pokud Vás nabídka zaujala , zašlete nám svůj životopis s fotografií na e-mail: yr.volencova@seznam.cz