Zpět na seznam

YVES ROCHER


Dárková karta Zobrazit na mapě
Otevírací doba
PO-NE: 09:00-21:00
 
 
Telefon
602515858
Webové stránky

O obchodě

Rostlinná kosmetika Yves Rocher využívá regenerační sílu a životadárnou energii rostlin ve prospěch Vaší krásy! Přijďte si vybrat z více než 700 výrobků Rostlinné kosmetiky, které zahrnují péči o obličej, o tělo, parfémy pro ženy i muže, líčení i opalovací přípravky.

Francouzská kosmetická společnost Yves Rocher vznikla v roce 1959 v Bretani a dnes jsou její obchody ve více než 80 zemích světa. Všechny kosmetické produkty jsou vyrobeny z rostlin, které si firma sama pěstuje, přičemž dodržuje přísné bezpečnostní i ekologické standardy. Výrobky Rostlinné kosmetiky ani jejich složky nejsou testovány na zvířatech a neobsahují látky živočišného původu (kromě medu a včelího vosku). Výrobky jsou dermatologicky a oftalmologicky testovány.

Dárky a slevy s Věrnostní kartou: Založte si bezplatně v obchodě Yves Rocher Věrnostní kartu a získejte mnoho výhod. Pravidelně Vám bude poštou zasílán leták s nabídkou slev a dárků. Za každý nákup získáte navíc na svou kartu věrnostní body a po nasbírání jejich dostatečného počtu si budete moci vybrat výrobek v určené hodnotě zdarma.

Aktuální nabídka: Podrobnosti o akčních nabídkách najdete na našich internetových stránkách www.yves-rocher.cz.

Hledáte obchodní příležitost?

Frančízujte si obchod Yves Rocher!

Silná značka, ověřené know-how a lokální podpora, to vše Vám pomůže při dosahování obchodních cílů a tvorbě zisku. 

Možnost frančízové spolupráce s Yves Rocher je dvojí. Tou první je vázaná frančíza, kdy si frančízant pronajme hotový, často již zavedený obchod. Druhým typem je čistá frančíza, kdy si frančízant obchodní prostory buď obstará sám nebo je již vlastní.

Česká společnost YVES ROCHER spol. s r.o. i slovenská Yves Rocher Slovakia s.r.o. nabízí do frančízy jak již zavedené obchody, tak obchody zcela nové.

Jakékoliv další dotazy Vám rádi zodpovíme na e-mailové adrese info@yves-rocher.cz

www.yves-rocher.cz/francising

 
 

Akce a slevy

Probuďte své smysly

Probuďte své smysly s krémy na ruce z řady Plaisirs Nature!


Probuďte své smysly

Probuďte své smysly s krémy na ruce z řady Plaisirs Nature!

Nenechte si nic ujítSledujte nás na sociálních sítích.