Zpět na seznam

ALEXANDRIA - CESTOVNÍ KANCELÁŘ


Dárková karta Zobrazit na mapě
Otevírací doba
PO - NE
9:00 - 21:00
 
 
 
 
 
 
 
Telefon
491 202 063
Webové stránky

O obchodě

Cestovní kancelář Alexandria patří mezi největší české cestovní kanceláře.

Jsme největším touroperátorem na Bulharsko a naše nabídka řeckých ostrovů je jednou z nejširších na trhu. Navštívíte s námi také Španělsko – pevninu i ostrovy Mallorca a Menorca, dále Turecko, Egypt, Tunisko, Itálii včetně leteckých zájezdů na italské ostrovy, Maltu, Chorvatsko a také země "srdce Evropy" - Česko, Slovensko, Maďarsko a Rakousko. Náš program je celoroční, nechybí ani lyžování a zájezdy do exotických zemí (Maledivy, Mauricius, Seychely, plavby, Thajsko, Kuba, Dominikánská republika, atd.).

Jedním z největších lákadel v nabídce jsou klubové hotely Alexandria, které kromě kvalitního ubytování a služeb za super ceny nabízí také české animační programy pro děti i dospělé. Naše klubové hotely najdete v Bulharsku, Řecku (Kréta, Rhodos, Zakynthos, Korfu), Turecku a ve Španělsku na Menorce

Hlavním cílem naší cestovní kanceláře ale je, aby zákazníci byli maximálně spokojeni a aby se k nám i v příštích letech rádi vraceli. Tomu podřizujeme celou naši činnost. Kvalitní dovolená dle vašich přání, to je CK Alexandria.

Alexandria – dovolená v pohodě.

Nenechte si nic ujítSledujte nás na sociálních sítích.