Zpět na seznam

VÝSTAVA BURNING MAN COLLECTION BY MAREK MUSIL

Prozkoumejte fenomén festivalu Burning Man a jeho epigonů prostřednictvím čočky fotografa Marka Musila. Unikátní výstava fotografií bude probíhat v horním patře centra od 2. srpna do 6. září.

První autorská kolekce fotografií předního českého reklamního fotografa Marka Musila zachycuje nejen legendární americký festival Burning Man, který se koná v Nevadské poušti na dně vyschlého jezera, ale také jeho novodobé nástupce – MidBurn v Izraeli a AfrikaBurn. Nejznámějším a nejvyhledávanějším z trojice je americký Burning Man, který se může pyšnit i účastí předních světových celebrit a je populární po celém světě.

Marek Musil skrze svůj fotoaparát zachytil jedinečnou atmosféru a nevšední kulturu, která všechny tři festivaly doprovází. Z vybraných snímků poté sestavil první knížku a výstavu, se kterou sklízí velký úspěch. Výstavu a knihu uvedl v rámci expozice v LEICA Gallery v Praze.

Výstavu fotografií také najdete ve druhém patře centra v termínu od 2. srpna do 6. září. 

Partnery projektu jsou: FOTOLAB a NIKON.

Zdroj fotografií: Marek Musil

Vstupem do Obchodního centra Futurum Hradec Králové prosím vezměte na vědomí, že z výstavy The Burning Man Collection by Marek Musil budou společností MB Futurum HK s.r.o., IČO: 04575342, se sídlem Vladislavova 1390/17, Praha – Nové Město pořizovány obrazové záznamy, které mohou být využity pro prezentaci akce. Politiku ochrany osobních údajů ve skupině CPI naleznete zde.

Další akce ve Futurum Hradec Králové

Akce centra

SERVIS KOL & IN-LINE BRUSLÍ OPĚT ZDARMA
16. 8. – 23. 8. 2018

Hradec je plný cyklistů i bruslařů a díky velkému zájmu jsme opět připravili pro všechny aktivní kolečkáře servis kol a in-line bruslí zdarma! 

Číst více
Nenechte si nic ujítSledujte nás na sociálních sítích.