Zpět na seznam

SUPER KÁRY

Máte slabost pro bavoráky? Rádi obdivujete ladné křivky vozů značky BMW? Tak to si u nás od 14. do 20. května rozhodně nenechte ujít výstavu Super káry.

Obhlédnout ze všech stran a úhlů bude možné například modely M2 Coupé,  M4 Convertible, 640i xDrive Gran Turismo, 540i xDrive Sedan nebo elektromobil i3.

Navíc v sobotu 19. května se můžete těšit na doprovodný program se soutěžemi, vytuněným foto koutkem nebo kreativními dílničkami, kde na děti čeká tvoření aut, pohybové aktivity nebo autíčka.

Chcete vyhrát luxusní vůz BMW X2 od STRATOS AUTO na víkend? Foto soutěžte s námi! Přijďte k nám do OC Futurum v sobotu 19. května, vyfoťte se ve vytuněném fotokoutku BMW (provozní doba od 13 do 17 hodin) a registrujte se. Na email vám přijde fotografie - poté již stačí ji pouze vložit na Facebookovou stránku OC Fturum Hradec Králové. Úplné znění pravidel soutěže naleznete ZDE.

Vstupné se neplatí. Výstava se koná pod hlavičkou společnosti Stratos auto.

Další akce ve Futurum Hradec Králové

Akce centra

NOVĚ OTEVŘENO: PRODEJNA YANKEE CANDLE
od 18. 5. 2018

Prodejna Yankee Candle u nás v centru otevřela v pátek 18. května. 

Číst více
Akce centra

MAGAZÍN FUTURUM JARO/LÉTO 2018

Lifestylový Magazín Futurum na jaro a léto 2018 je venku a napěchovaný informacemi - od aktuálních trendů, beauty tipů a fashion novinek, přes doporučení na akce a výlety, až po odlehčené články ke kávě či dortíku. Magazín je dostupný v našem centru zcela zdarma. Začtěte se!  

Číst více
Nenechte si nic ujítSledujte nás na sociálních sítích.