Zpět na seznam

SUPER KÁRY

Máte slabost pro bavoráky? Rádi obdivujete ladné křivky vozů značky BMW? Tak to si u nás od 14. do 20. května rozhodně nenechte ujít výstavu Super káry.

Obhlédnout ze všech stran a úhlů bude možné například modely M2 Coupé,  M4 Convertible, 640i xDrive Gran Turismo, 540i xDrive Sedan nebo elektromobil i3.

Navíc v sobotu 19. května se můžete těšit na doprovodný program se soutěžemi, vytuněným foto koutkem nebo kreativními dílničkami, kde na děti čeká tvoření aut, pohybové aktivity nebo autíčka.

Chcete vyhrát luxusní vůz BMW X2 od STRATOS AUTO na víkend? Foto soutěžte s námi! Přijďte k nám do OC Futurum v sobotu 19. května, vyfoťte se ve vytuněném fotokoutku BMW (provozní doba od 13 do 17 hodin) a registrujte se. Na email vám přijde fotografie - poté již stačí ji pouze vložit na Facebookovou stránku OC Fturum Hradec Králové. Úplné znění pravidel soutěže naleznete ZDE.

Vstupné se neplatí. Výstava se koná pod hlavičkou společnosti Stratos auto.

Další akce ve Futurum Hradec Králové

Akce centra

SERVIS KOL & IN-LINE BRUSLÍ OPĚT ZDARMA
16. 8. – 23. 8. 2018

Hradec je plný cyklistů i bruslařů a díky velkému zájmu jsme opět připravili pro všechny aktivní kolečkáře servis kol a in-line bruslí zdarma! 

Číst více
Akce centra

VÝSTAVA BURNING MAN COLLECTION BY MAREK MUSIL
2. 8. – 6. 9. 2018

Fenomén festivalu Burning Man a jeho epigonů prostřednictvím čočky fotografa Marka Musila. Unikátní výstava fotografií proběhne v horním patře centra od 2. srpna do 6. září.

Číst více
Nenechte si nic ujítSledujte nás na sociálních sítích.