Zpět na seznam

PRAVÁ MATTEL PÁRTY

Hraní, hrátky a hračičky po více než 2 týdny! Že pravá Mattel párty není jen pro holky vás přesvědčíme od soboty 27. října do neděle 11. listopadu.

Na malé, větší i největší děti i hravé dospěláky budou čekat 3 tematické herní zóny: Barbie, Hot Wheels a FISHER-PRICE. 

V mega Barbie zóně bude k dispozici více než 100 panenek Barbie, Barbie kino, Barbie on the GO, nejnovější hračky, dům snů, fotostěna a stěna s povoláními, kde možná děti najdou i svou vysněnou profesi. 

Hot Wheels City zóna bude napěchovaná nejnovějšími modely, spoustou angličáků a největším počtem drah na jednom místě pro výtvory malých i velkých stavitelů. Probíhat zde budou také workshopy.

Na nejmenší návštěvníky čeká speciální zóna FISHER-PRICE, ideální pro děti do 3 let. 

Herny budou otevřené každý den od 10:00 do 18:00 a o víkendu navíc s doprovodným programem.

Začneme v sobotu 27. října, kdy od 11:00 do 16:00 hodin bude probíhat slavnostní zahajovací akce. Návštěvníci se mohou těšit na Mattel Crew, tancování, soutěže, workshopy a speciální zónu Enchantimals.

V sobotu 3. a v neděli 4. listopadu zvýšíme rychlost při Hot Wheels víkendu. Na milovníky rychlých aut čekají speciální workshopy, stanoviště a soutěže o stavitele nejlepší dráhy.

Závěrečná akce v sobotu 10. a v neděli 11. listopadu přinese Barbie víkend pro všechny kamarády panenky Barbie, pro které budou připravená tematická stanoviště, soutěže, módní show nebo beauty zóna. 

V neděli 11. listopadu proběhne velká závěrečná tombola o krásné hračky! Stačí z víkendů s Mattelem nasbírat 3 různá razítka a při troše štěstí i získat ve slosování parádní ceny. 

Vstupem do Obchodního centra Futurum Hradec Králové prosím vezměte na vědomí, že z akce Pravá Mattel párty budou společností MB Futurum HK s.r.o., IČO: 04575342, se sídlem Vladislavova 1390/17, Praha – Nové Město pořizovány obrazové záznamy, které mohou být využity pro prezentaci akce. Politiku ochrany osobních údajů ve skupině CPI naleznete zde.

Další akce ve Futurum Hradec Králové

Akce centra

NOVĚ OTEVŘENO: TESCOMA
od 1. 11. 2018

Prodejna Tescoma má od 1. listopadu otevřeno! Vše pro vaření, pečení, dušení, smažení, nakládání, skladování a mnohé další činnosti nejen v kuchyni najdete právě zde.

Číst více
Akce centra

Antibiotický týden / den
14. 11. 2018

Antibiotický týden je celosvětová iniciativa bojující za správné užívání antibiotik. Pokud nevíte, jak na antibiotika, přijďte k nám zjistit víc ve středu 14. listopadu. 

Číst více
Nenechte si nic ujítSledujte nás na sociálních sítích.