Zpět na seznam

JAZZ WORLD PHOTO 2018

Laureáti ceny Jazz World Photo se opět "setkají" v našem centru při výstavě spojené se soutěží o nejlepší jazzovou fotografii.

Nasát atmosféru energických show i komorních koncertů, koncentraci, radost, pohroužení se do hudby a emoce bude možné prostřednictvím výstavy fotografií v horním patře centra v jednotce vedle prodejny Koutný až do 26. října

Navíc až do čtvrtku 18. října bude ke zhlédnutí vyběr fotografií u kavárny Starbucks, kde najdete také volně přístupné piano. Pokud potěšíte svým umem při hře na klavír osazenstvo kavárny, můžete dostat kávovou odměnu.

V rámci výstavy bude možné se obdivovat nejen nejlepšm fotografiím a fotografům za letošní rok, ale také za ročníky 2014 - 2017.

Vstupem do Obchodního centra Futurum Hradec Králové prosím vezměte na vědomí, že z akce Jazz World Photo budou společností MB Futurum HK s.r.o., IČO: 04575342, se sídlem Vladislavova 1390/17, Praha – Nové Město pořizovány obrazové záznamy, které mohou být využity pro prezentaci akce. Politiku ochrany osobních údajů ve skupině CPI naleznete zde.

Další akce ve Futurum Hradec Králové

Akce centra

ČOKOLÁDOVÝ FESTIVAL
19. 10. – 21. 10. 2018

Čokoláda, čokoláda a zase čokoláda! Po tři dny bude hlavní hrdinkou a hvězdou Čokoládového festivalu ve Futuru.

Číst více
Akce centra

NOVĚ OTEVŘENO: ROYAL DINING

Stolujte v královském stylu. Veškeré potřeby, doplňky a příslušenství najdete v nově otevřené prodejně Royal Dining.

Číst více
Nenechte si nic ujítSledujte nás na sociálních sítích.