Zpět na seznam

GLADIATOR RACE CHALLENGE

Troufnete si na Gladiator Race Challenge? Úplně poprvé vypukne v pátek 29. a v sobotu 30. června venku před OC Futurum. 

Závodníky čeká kontaktní sprint na 100 metrů přes 7 náročných překážek. Společně odstartují vždy čtyři závodníci s přímým postupem pro první dva z každého rozběhu. A bude se bojovat o každý centimetr! Registrace do závodu Gladiator Race Challenge jsou možné online ZDE.

A pokud nepatříte mezi dobrodruhy, přijďte závodníkům fandit. Bude rozhodně na co koukat - pot, heroické výkony a adrenalin.

Nudit se rozhodně nebudou ani děti - venku před centrem bude připravená herní zóna nebo si malí odvážlivci budou moci vyzkoušet závod s upravenými překážkami nanečisto. A to v pátek a v sobotu od 9:00 do 15:00. Následně závodníci získají prostor pro trénink a seznámení se s tratí a překážkami. V pátek závodní rozběhy odstartují úderem 18. hodiny, v sobotu již v 17:45.

Harmonogram akce najdete ZDE.

Přijďte se stát gladiátorem i vy! 

Další akce ve Futurum Hradec Králové

Akce centra

NOVĚ OTEVŘENO: TESCOMA
od 1. 11. 2018

Prodejna Tescoma má od 1. listopadu otevřeno! Vše pro vaření, pečení, dušení, smažení, nakládání, skladování a mnohé další činnosti nejen v kuchyni najdete právě zde.

Číst více
Akce centra

Antibiotický týden / den
14. 11. 2018

Antibiotický týden je celosvětová iniciativa bojující za správné užívání antibiotik. Pokud nevíte, jak na antibiotika, přijďte k nám zjistit víc ve středu 14. listopadu. 

Číst více
Nenechte si nic ujítSledujte nás na sociálních sítích.