Zpět na seznam

GLADIATOR RACE CHALLENGE

Troufnete si na Gladiator Race Challenge? Úplně poprvé vypukne v pátek 29. a v sobotu 30. června venku před OC Futurum. 

Závodníky čeká kontaktní sprint na 100 metrů přes 7 náročných překážek. Společně odstartují vždy čtyři závodníci s přímým postupem pro první dva z každého rozběhu. A bude se bojovat o každý centimetr! Registrace do závodu Gladiator Race Challenge jsou možné online ZDE.

A pokud nepatříte mezi dobrodruhy, přijďte závodníkům fandit. Bude rozhodně na co koukat - pot, heroické výkony a adrenalin.

Nudit se rozhodně nebudou ani děti - venku před centrem bude připravená herní zóna nebo si malí odvážlivci budou moci vyzkoušet závod s upravenými překážkami nanečisto. A to v pátek a v sobotu od 9:00 do 15:00, respektive od 9:00 do 14:00. Následně závodníci získají prostor pro trénink a seznámení se s tratí a překážkami. V pátek závodní rozběhy odstartují úderem 18. hodiny, v sobotu již v 15:30, aby od 19:00 mohlo být zahájeno finále mezi nejlepšími z jednotlivých kol.

Přijďte se stát gladiátorem i vy! 

Další akce ve Futurum Hradec Králové

Akce centra

NOVÁ PRODEJNA KOUTNÝ
od 5. 6. 2018

V úterý 5. června v našem centru slavnostně otevřela stylová prodejna Koutný. Inspiraci pro elegány a gentlemany najdete právě zde. 

Číst více
Akce centra

VELKÝ LETNÍ VÝPRODEJ

Když jsou u nás slevy, je to na pytel! Připravte se na záplavu výhodných akcí, snížených cen a výprodejů. A hlavně zvolte vhodné zavadlo, ve kterém vše odnést. :)

Číst více
Nenechte si nic ujítSledujte nás na sociálních sítích.