Zpět na seznam

PRODLOUŽENO: DEJ SI RANDE S BIJÁKEM

Buďte v obraze!Zaregistrujte se k odběru novinek z Futurum Hradec Králové. Zadat e-mail

Když na nákup, tak s bijákem, když na rande, tak s parťákem!

Nakup ve Futuru, registruj se a užij si plejádu filmových hvězd v multikině CineStar.

POZOR! Akce 1+1 lístek zdarma do kina JE PRODLOUŽENA DO 30. DUBNA 2017.

Milovníci českých filmů, příznivci zahraničních kasovních trháků, rodiče s dětmi, teenageři i cinefilové všeho druhu mají u nás dveře otevřené. Jediné multikino v Královéhradeckém kraji a vůbec první CineStar v České republice se nachází právě v našem centru.

Nakupte v jakékoliv kamenné prodejně našeho centra (vyjma hypermarketu Tesco a stánků v pasáži) nad 500 Kč, předložte platnou účtenku za nákup, registrujte se o víkendu ve stánku u gastro zóny a proměňte ji za volňásek do multikina Cinestar.

ZMĚNA I: Registrační místo bude otevřeno pouze o víkendech, tj. všechny soboty a neděle, v rámci termínu 27.3. - 30.4. 207, vždy od 11:00 do 19:00 hod.

ZMĚNA II: Nově najdete hostesky o sobotách a nedělích ve stánku v přízemí centra u gastro zóny.

Získat můžete až 5 volných vstupenek na jakýkoliv 2D film dle vlastního výběru v multikině CineStar. Zamiřte na oscarové snímky, za dobrodružstvím, romantikou, adrenalinem, s rodinou, partnerem nebo partou a užijte si filmové jaro!

Volňásky je možné uplatnit k řádně zakoupenému lístku v multikině CineStar na vybraný 2D film až do 1. 6. 2017. Pozor, počet volných vstupenek je limitovaný!

Kompletní znění pravidel najdete tady. Krátký dodatek k mechanice po prodloužení najdete zde.

Další akce ve Futurum Hradec Králové

Akce centra

SERVIS KOL & IN-LINE BRUSLÍ OPĚT ZDARMA
16. 8. – 23. 8. 2018

Hradec je plný cyklistů i bruslařů a díky velkému zájmu jsme opět připravili pro všechny aktivní kolečkáře servis kol a in-line bruslí zdarma! 

Číst více
Akce centra

VÝSTAVA BURNING MAN COLLECTION BY MAREK MUSIL
2. 8. – 6. 9. 2018

Fenomén festivalu Burning Man a jeho epigonů prostřednictvím čočky fotografa Marka Musila. Unikátní výstava fotografií proběhne v horním patře centra od 2. srpna do 6. září.

Číst více
Nenechte si nic ujítSledujte nás na sociálních sítích.